Klon-Pol

Kim jesteśmy?

Klon-pol to firma działająca w branży transportowej, stworzona przez ludzi o wieloletnim doświadczeniu. Od 1990 roku świadczymy naszym klientom instytucjonalnym oraz prywatnym usługi w zakresie miedzynarodowego i krajowego transportu towarów. Przewozimy ładunki całopojazdowe i cześciowe.

Pełen profesjonalizm

Pilotujemy przesyłki od momentu ich załadowania aż do zdania ich do rąk odbiorcy. Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi spedycjami krajowymi, jak również zagranicznymi.

Posiadamy wszystkie wymagane w branży zabezpieczenia i uprawnienia, w tym Ubezpieczenie Odpowiedzialnosci Cywilnej Przewoźnika w transporcie międzynarodowym na sumę 265 000,00 USD, certyfikat kompetencji zawodowej, licencję na wykonywanie transportu miedzynarodowego oraz krajowego i inne.

Doświadczenie w branży

Na bazie wieloletniego doświadczenia wypracowany został wysoki poziom naszych usług, o czym świadczyć mogą nasi klienci, którzy od wielu lat są satysfakcjonująco obsługiwani przez naszą firme.

Podnosząc jakość naszych usług sukcesywnie powiększamy i wymieniamy tabor na nowszy. Dysponujemy również własną stacją napraw pojazdów.